تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۴
کد مطلب : ۳۱

بوت کمپ زعفران با هدف توانمند سازی جوانان افتتاح شد

کرمی گفت: امروز نخستین زیست بوم کارآفرینی اقتصاد دیجیتال شامل دو برنامه "اپ بازار" و "بوت کمپ زعفران" رونمایی می شود.
بوت کمپ زعفران با هدف توانمند سازی جوانان افتتاح شد
به گزرش خبرنگار همایش پرس «پرویز کرمی» صبح امروز در مراسم رونمایی از نخستین اکوسیستم کارآفرینی اقتصاد دیجیتال که در معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: معاونت علمی در کنار فعالیت های اصلی  خود، حمایت از توسعه استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نو را نیز همیشه مورد توجه قرار داده تا به ایجاد اشتغالزایی پایدار برای جوانان کمک کند.
 
دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان افزود: در زنجیره اقتصاد دیجیتال، آموزش،توانمندسازی، صادرات‌افزایی و تولید دیجیتال را مدنظر داریم و امروز این زنجیره را در قالب یک پلتفرم تکمیل کردیم.
 
وی با تاکید بر اینکه امروز نیز در این برنامه نخستین زیست بوم کارآفرینی اقتصاد دیجیتال رونمایی می شود تا شاهد مهارت افزایی و توسعه فعالیت ها در این حوزه باشیم، خاطر نشان کرد: این زیست بوم شامل دو برنامه "اپ بازار" و "بوت کمپ زعفران" است و هدف از آن ایجاد بازار جدیدی است که از یک سو نیازمندی ها اعلام و از سوی دیگر افراد خلاق توانمندی های خود را معرفی کنند.
 
کرمی گفت: در «بوت‌کمپ زعفران» نیز زبان و مهارت برنامه‌نویسی را توسعه می‌دهیم. برای این امر نیاز به افراد توانمند داریم که آموزش این افراد در این بوت کمپ انجام می شود. در این بوت کمپ ۱۰۰ فرد حضوری و هزار نفر غیر حضوری آموزش می بینند تا به زودی وارد بازار کار شوند.
 
دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان گفت:در این برنامه در تلاش هستیم زیست بوم کارآفرینی حوزه اقتصاد دیجیتال را رونق دهیم تا از طریق آن شاهد درآمدزایی و ایجاد ارزش افزوده در کشور باشیم. و در «اپ بازار» محیط عرضه و تقاضا برای اپ‌نویسان و ایجاد بازار فروش اپ مدنظر است.
وبگردی
چگونه یک همایش موفق برگزار کنیم

چگونه یک همایش موفق برگزار کنیم

ادامه مطلب
نهمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان

نهمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان

ادامه مطلب
نام شما
آدرس ايميل شما