تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲
کد مطلب : ۱۵۴

کارت‌های بازرگانی تا ۲۹ فروردین‌ تمدید شد/ لغو همایش‌ها

اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد: با موافقت وزارت صمت تمام کارت‌های بازرگانی که تاریخ انقضای آن بین پنجم تا ۲۹ اسفندماه بود تا ۲۹ فروردین‌ماه تمدید شده‌اند.
کارت‌های بازرگانی تا ۲۹ فروردین‌ تمدید شد/ لغو همایش‌ها
به گزارش همایش پرس و براساس اعلام اتاق بازرگانی ایران پس از ابتلای تعدادی از ایرانیان به ویروس کرونا و با توجه به برنامه‌ریزی برای کاهش سرعت شیوع این بیماری، این اتاق در نامه‌ای به مدرس خیابانی - قائم مقام وزیر صمت - از وی درخواست کرده که با تمدید کارت‌های بازرگانی بدون نیاز به حضور افراد موافقت کنند.

این درخواست رسما از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد موافقت قرار گرفته و به این ترتیب کارت‌های بازرگانی که تا پایان اسفندماه منقضی می‌شدند؛ به طور خودکار تا ۲۹ فروردین‌ماه سال آینده اعتبار خواهند داشت.

همچنین اتاق بازرگانی ایران اعلام کرده که در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود برگزاری همایش‌های مختلف در این اتاق را تا اطلاع ثانوی ممنوع کرده است.

همچنین همایش بزرگداشت رو ملی آب نیز که بنا بود ۱۳ اسفندماه امسال در اتاق بازرگانی برگزار شود لغو شده است.

همچنین اتاق بازرگانی ایران اعلام کرده که با حضور پزشکان متخصص نشست‌های توجیحی را برای ارائه راهکارهای پیشگیری و مقابله با کرونا انجام داده که اخبار مربوط به آن را برای آگاه‌سازی نیز منتشر خواهد کرد.
وبگردی
چگونه یک همایش موفق برگزار کنیم

چگونه یک همایش موفق برگزار کنیم

ادامه مطلب
نهمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان

نهمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان

ادامه مطلب
نام شما
آدرس ايميل شما