تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۱
کد مطلب : ۱۴۱

نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار می شود

نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به مدت ۳ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران توسط پژوهشکده پولی و بانکی برگزار می شود.
نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت  برگزار می شود
به گزارش همایش پرس: دبير علمي نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، گفت: موضوع و محورهای همایش پس از برگزاری نشست کمیته علمی همایش به اطلاع عموم خواهد رسید.

حميد زمان زاده در خصوص وضعیت بودجه این همایش نيز اظهار داشت: همانطور که همه می‌دانیم رئیس کل محترم بانک مرکزی حساسیت ویژه‌ای نسبت به نحوه تخصیص بودجه عمومی دارند. در خصوص همایش‌ها تأکید ویژه ایشان این است که در شرایط فعلي از بودجه عمومي برای انجام موضوعاتی مانند برگزاری همایش‌ها، هزینه نشود. در همین راستا همایش از محل درآمدهای حاصل از برگزاری آن تأمین مالی خواهد شد.

معاون پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی در خصوص دلایل انتقال محل برگزاری همایش بانکداری الکترونیک به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، تصریح کرد: این امر در پاسخ به نیاز مخاطبان همایش و جهت ارتقای آن صورت گرفته است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که برگزاری این همایش در نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران و تغییرات ساختاری متناسب در نحوه برگزاری آن، مورد استقبال مخاطبان قرار گیرد.
 
وبگردی
چگونه یک همایش موفق برگزار کنیم

چگونه یک همایش موفق برگزار کنیم

ادامه مطلب
نهمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان

نهمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان

ادامه مطلب
نام شما
آدرس ايميل شما