کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی در ایران‌مال افتتاح شد

14 بهمن 1398 ساعت 20:24

هفتمین نمایشگاه برندهای برتر مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی (Hodex ۲۰۲۰) و دوازدهمین نمایشگاه برندهای برتر مبلمان و تجهیزات نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار (Kitex ۲۰۲۰) از امروز به مدت شش روز در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی بازار بزرگ ایران آغاز به کار کرد.


به گزارش همایش پرس، نمایشگاه Hodex و  Kitex با حضور علی فاضلی دبیر اتاق اصناف تهران و حسین درودیان رئیس بازرسی اتاق اصناف تهران و جمعی از مدیران اصتاف و تولیدکنندگان برتر در بازار بزرگ ایران آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه آخرین تولیدات داخلی و بین‌المللی را در رسته‌های مبلمان کلاسیک، مبلمان مدرن و راحتی، مبلمان آشپزخانه، تخت و سرویس خواب، مبلمان صوتی و تصویری، مبلمان فضای باز، تجهیزات دکوراسیون داخلی، لوستر و آباژور دکوری، فرش ماشینی و دستبافت، تشک و کالای خواب، چینی و بلور و مجسمه، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک در فضایی بالغ بر ۱۴۰۰۰ متر مربع برای عموم به نمایش درآورده است.

در این نمایشگاه ۱۵۰ تولیدکننده داخلی و نمایندگان شرکت های بین‌المللی در راستای تاکید بر رونق تولید ملی و حمایت از تولید داخلی جمع شده‌اند. در حاشیه این نمایشگاه جلسات آموزشی و پژوهشی با موضوعات مختلفی همچون مدیریت بازاریابی، روانشناسی و تربیتی و معماری داخلی برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه از روز دوشنبه ۱۴ بهمن به مدت ۶ روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۹ شب میزبان بازدیدکنندگان است


کد مطلب: 134

آدرس مطلب: http://www.hamayeshpress.ir/news/134/نمایشگاه-مبلمان-دکوراسیون-داخلی-ایران-مال-افتتاح

همایش پرس
  http://www.hamayeshpress.ir