تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷
کد مطلب : ۱۲۷

آغاز به کار سومین نمایشگاه شیشه با حضور شرکت های چینی و ترکیه ای

سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته با میزبان شرکت هایی از چین و ترکیه افتتاح شد.
آغاز به کار سومین نمایشگاه شیشه با حضور شرکت های چینی و ترکیه ای
به گزارش همایش پرس و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته صبح امروز پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران افتتاح شد.
«ادریس مازندرانی» رئیس این ستاد سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته در حاشیه مراسم افتتاحیه، از حضور شرکت های چینی و ترکیه ای در این نمایشگاه خبر داد.
وی با بیان این که بیش از 60 شرکت ایرانی نیز در سومین نمایشگاه شیشه و تجهیزات وابسته به معرفی محصولات خود می پردازند، افزود: این نمایشگاه در مساحتی حدود 7 هزار و 500 متر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران از امروز کار خود را آغاز کرد.
مازندرانی با اشاره به سهم4 درصدی صنایع شیشه در توسعه اقتصادی کشور، اظهارداشت: سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته فرصت مناسبی است که فعالان این صنعت بتوانند به رشد این میزان کمک کنند.
وی با یادآوری صادرات شیشه ایران به 35 کشور دنیا، خاطرنشان کرد: افزایش میزان صادرات این صنعت می تواند با تکیه بر چنین نمایشگاهی رقم بخورد و فرصت برای غرفه داران فراهم می شود تا با برگزاری جلسات B2B قراردادهای خارجی خود را افزایش دهند.
رئیس ستاد برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و صنایع وابسته حضور شرکت های چینی و ترکیه ای در این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای همکاری بیشتر تولید کنندگان ایرانی با این کشورها دانست و تصریح کرد: در ایران به دلیل داشتن معادن سیلیس، سوخت ارزان و ماشین‌آلات مدرن نرخ تمام شده شیشه وصنایع مرتبط آن کمتر از کشور‌های دیگر است و این مساله موجب می شود تا ترکیه و چین با حضور در این نمایشگاه نسبت به خرید محصولات ایرانی ترقیب شوند.
گفتنی است، سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و صنایع وابسته، از پنجشنبه 3 بهمن 98 تا یکشنبه 6 بهمن از ساعت 9 صبح الی 17 میزبان بازدید کنندگان در سالن های 5 و 6 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران است
برچسب ها
نمایشگاه شیشه
وبگردی
چگونه یک همایش موفق برگزار کنیم

چگونه یک همایش موفق برگزار کنیم

ادامه مطلب
نهمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان

نهمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان

ادامه مطلب
نام شما
آدرس ايميل شما