تاریخ انتشاريکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۵
کد مطلب : ۱۱۳

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس میزبان پنجمین اجلاس سراسری «فعالان مردمی جهاد و شهادت»

پنجمین اجلاس سراسری «فعالان مردمی جهاد و شهادت» روز پنجشنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ دی ماه ۹۸ ، در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می شود.
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس میزبان پنجمین اجلاس سراسری «فعالان مردمی جهاد و شهادت»
به گزارش همایش پرس: پنجمین اجلاس سراسری «فعالان مردمی جهاد و شهادت» با حضور مسئولان لشکری و کشوری، 350 مجموعه  مردمی فرهنگ جهاد و شهادت، 10 نفر از فعالان بین المللی در حوزه جهاد و شهادت از جمله فعالان فاطمیون و زینبیون، روز پنجشنبه و جمعه 12 و 13 دی ماه 98 ، در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می گردد.
 
ساعت برگزاری پنجمین اجلاس سراسری «فعالان مردمی جهاد و شهادت» در روز پنجشنبه 8 الی 21، و در روز جمعه ساعت 8 الی 14 می باشد.
 
بنابراین گزارش، هم افزایی میان فعالان قرآنی، مسجدی و هیئتی در راستای ترویج فرهنگ جهاد و شهادت، بازخوانی و بررسی نقش و کارکرد فرهنگ جهاد و شهادت و ترویج آن در پیمودن گام اول انقلاب و تحقق اهداف گام دوم، بررسی نقش و کارکرد روحیه جهادی در ارتقای توانمندی‌های سخت و نرم در عرصه جنگ نرم، تشکیل نشست‌های تخصصی برای بررسی، ارزیابی عملکرد و برنامه‌ریزی‌های آینده فعالان به صورت حرفه‌ای و تخصصی در موضوعاتی از جمله یادواره و محفل شهدا، راهیان نور، روایتگری و راویان و نشر آثار دفاع مقدس و محصولات فرهنگی از جمله اهداف علمی محتوایی این اجلاس است.
 
این گزارش می افزاید؛ در پنجمین اجلاس فعالان مردمی جهاد و شهادت، چندین نشست تخصصی از جمله نشستی با موضوع بررسی نقش مهم خانواده ها در نهادینه کردن فرهنگ جهاد و شهادت در میان نسل های جدید انقلاب اسلامی با حضور فعالان برگزاری اردوهای راهیان نور و یادواره های شهدا برگزار می شود
وبگردی
چگونه یک همایش موفق برگزار کنیم

چگونه یک همایش موفق برگزار کنیم

ادامه مطلب
نهمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان

نهمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان

ادامه مطلب
نام شما
آدرس ايميل شما